گلستان

دوشنبه 30 فروردین 1400

آغاز رزمایش طرح زمستانه ۹۹ در گلستان

صبح امروز ۲۲ آذر ماه، با حضور دستگاه های امدادی و خدمت رسان طرح ترافیکی زمستان ۹۹ رسماً آغاز و تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی گفت: در طرح ملی امداد و نجات زمستانه، جمعیت هلال احمر گلستان با ۱۶ پایگاه امداد و نجات ثابت، ۲ پایگاه موقت و ۱۳ مرکز پاسخگویی به همراه مرکز کنترل و هماهنگی عملیات در مرکز استان در خدمت مردم خواهد بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در این طرح تعداد ۱۰۶ نفر امدادگر و نجاتگر در هر روز  که در طول ۹۱  روز  اجرای طرح زمستانه ۹۹ جمعاً ۹ هزار و ۴۱۶ نفر روز بکارگیری خواهد شد با ۱۰ دستگاه خودرو تجهیزات نجات، ۲۰ دستگاه آمبولانس و تعداد ۱۳ دستگاه خودرو کمک دار، یک خودرو ارتباطات جمعا‍ً ۴۳ دستگاه و  یک فروند بالگرد، یک دستگاه خودرو آرگو (آبی و خاکی)، یک قایق در پایگاه ساحلی و یک پایگاه آنست با دو قلاده سگ وظیفه امدادرسانی در طول طرح امداد و نجات زمستانه را بر عهده خواهد داشت.
همچنین میقانی بیان کرد: در طرح زمستانه بسته های غذایی ۲۴ ساعته و ۱۵ محل اسکان اضطراری در پایگاه های سطح استان‌ و ۱۰ شعبه و دو دفتر نمایندگی هلال احمر پیش بینی شده است.
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *