گلستان

دوشنبه 30 فروردین 1400

ارائه خدمات هلال احمر به بیش از ۸ هزار نفر در طرح ناظران سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از اجرای طرح ناظران سلامت با مشارکت ۳۳۶ نفر روز عضو جوان داوطلب برای دعوت بیش از ۸ هزار گلستانی به رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ فرهاد میقانی گفت: با ورود به پیک سوم شیوع کرونا و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت جوانان داوطلب، جمعیت هلال احمر استان با همکاری سازمان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی استان در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی؛ طرح نظارتی، حمایتی و مراقبتی ناظران سلامت را از 12 آذر به اجرا درآوردند.
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان بیان کرد: این طرح به همت معاونت امور جوانان استان و با مشارکت بیش از ۳۳۶ نفر روز عضو جوان داوطلب هلال احمر ، در پوشش ۲۰۹ تیم روز ، با مراجعه به میادین اصلی و اماکن عمومی از جمله پایانه های مسافربری، بانک ها، اصناف، رستوران ها، منازل، فروشگاه ها و داروخانه ها برای دعوت مردم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام شد.
وی در ادامه افزود: از اقدامات گروه های داوطلب مراجعه کننده به اماکن عمومی ، آموزش و دعوت به رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر حسن اجرای آن، استفاده صحیح از ماسک، شرکت نکردن در مراسمات و دور همی ها، اطلاع رسانی از علائم شروع بیماری کرونا، بررسی و پیگیری کد رهگیری در اصناف است. تا کنون ۸ هزار و ۸۵ نفر از مردم استان از خدمات این طرح بهره مند شدند.
 
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *