گلستان

دوشنبه 30 فروردین 1400

اولین پرواز خارجی به قزاقستان در فرودگاه بین المللی گرگان/ ۸۸ مسافر غربالگری شدند

همزمان با ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، ۸۸‌ مسافر پرواز خارجی قزاقستان در فرودگاه بین المللی گرگان توسط نجاتگران هلال احمر غربالگری شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی گفت: با شیوع و گسترش ویروس کرونا یکی از برنامه های هلال احمر کنترل بهداشتی مبادی مرزی رسمی زمینی، هوایی و دریایی است که هلال احمر گلستان در قالب طرح نوروزی ۱۴۰۰ با استقرار اکیپ های بهداشتی و درمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در زمینه غربالگری و تب سنجی مسافران اقدام می کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: امروز پنجشنبه همزمان با ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، مسافران اولین پرواز خارجی به کشور قزاقستان در فرودگاه بین المللی گرگان به فرودگاه اکتائو با همکاری نجاتگران استان و مشارکت کارشناسان مرکز بهداشت غربالگری و تب سنجی کرونا شدند.
وی ادامه داد: در این پرواز که در دو مقطع صبح پرواز خروجی با ۵۰ مسافر و عصر پرواز ورودی با ۳۸ مسافر به کشور انجام شد؛ ۸۸ مسافر کنترل شدند.
میقانی بیان‌ کرد: همه مسافران تاییدیه مرکز بهداشت ایران و مرکز فوریت های قزاقستان داشتند و هیچ مورد مشکوکی از ابتلا به بیماری کرونا مشاهده نشد.
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *