جمعیت هلال احمر استان گلستان

با هدف تقویت انعکاس خدمات هلال‌احمر در جامعه انجام شد: ارزیابی عملکرد روابط عمومی زیرمجموعه هلال در فصل پاییز

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر از ارزیابی عملکرد فصل پاییز روابط عمومی های استانی هلال خبر داد و گفت: استان‌های گلستان، یزد، کرمان و تهران(به شکل مشترک) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این ارزیابی را کسب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر روح الله استاک با اشاره به تاکید رئیس جمعیت هلال احمر بر ضرورت انعکاس رسانه‌ای خدمات، زحمات و تلاش‌های شبانه روزی داوطلبان و امدادگران هلال احمر در جامعه گفت: در این راستا، تقویت روابط عمومی جمعیت هلال احمر چه در ستاد مرکزی، سازمان‌ها و معاونت‌ها و چه در روابط عمومی های استانی هلال، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
وی افزود: بدین منظور ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های استانی‌ هلال احمر، هر سه ماه یکبار در اداره کل روابط عمومی جمعیت در حال انجام است تا زیرمجموعه استانی با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شده و برای تقویت هرچه بیشتر این واحد تلاش کنند.
استاک گفت: ارزیابی و رتبه بندی عملکرد روابط عمومی هلال احمر استان‌ها در فصل پاییز و در 2 سطح اطلاع رسانی (سایت و فضای مجازی) و امور استا‌ن‌ها و براساس شاخص هایی همچون ارسال خبر برای پرتال مرکزی، رعایت اصول خبرنویسی، سوژه یابی، خلاقیت و سلیقه در تولید و انتشار محتوای فضای مجازی، به روز بودن و فعال بودن اکانت های فضای مجازی و ... انجام شده و استان‌های گلستان با نمره ۵۸، یزد با نمره ۵۴، کرمان و تهران با نمره ۵۲ و آذربایجان شرقی، اردبیل، سیستان و بلوچستان و فارس با نمره ۵۰، در جایگاه اول تا چهارم این رتبه بندی قرار گرفتند.
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر با تاکید بر ادامه روند ارزیابی فصلی روابط عمومی های زیرمجموعه هلال افزود: در سفرهای آتی استانی، از رتبه های اول تا سوم روابط عمومی هلال احمر و مدیران عامل تقدیر خواهد شد.
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *