جمعیت هلال احمر استان گلستان

شنبه 11 تیر 1401

تاکید مدیرعامل هلال احمر گلستان به تکریم بیماران در نشست صمیمی با کارکنان حوزه بهداشت و درمان استان

نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با کارکنان حوزه ستادی و شهرستانی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، قاسم غریب آبادی در این نشست صمیمی گفت: خداوند هر بنده ای را بخواهد مورد لطف خود قرار بدهد او را محل رجوع بندگان دیگر‌ قرار می دهد و شما در فضایی قرار گرفته اید که مردم نیازمندی که مستاصل از بیماری هستند به شما مراجعه می کنند و این فرصتی است که خداوند در اختیارتان قرار داده است. پس قدر این فرصت را بدانید و به مردم خدمت کنید.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: دو مقوله مهم در هلال احمر امداد و نجات و درمان هستند. بیماران به ویژه بیماران نیازمند در بحث دارو و درمان به شما مراجعه می کنند انتظار این است که هر کاری از دستتان بر می آید برای مردم عزیز و شریف انجام دهید.
وی در ادامه در خصوص دغدغه های کارشناسان درمان استان در حوزه معیشتی و ساختار سازمانی گفت: رسیدگی به دغدغه ها و وضعیت حقوقی همکاران از وظایف ما است، قطعا در این حوزه با نگاه ویژه ی دکتر کولیوند اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد و بنده از نزدیک شاهد دغدغه جدی ایشان در بحث رفع مشکلات معیشتی و مباحث شغلی همکاران بودم.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *