گلستان

دوشنبه 30 فروردین 1400

تشریح خدمات امداد و نجات در طرح نوروز ۱۴۰۰/ گلستان سومین استان در انجام ماموریت های امدادی در طرح امداد و نجات نوروز ۱۴۰۰

رئیس سازمان امداد و نجات کشور، اظهار کرد: در طرح نوروز ۱۴۰۰ از ۲۵ اسفندماه تا ۱۲ فروردین ماه سال جاری، یک هزار و ۵۲۶ ماموریت امداد و نجات انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات کشور با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ رشد قابل توجهی در ماموریت ها داشته ایم گفت: تعداد ماموریت های امداد و نجات در نوروز امسال ۷۳ درصد بیشتر از سال گذشته است و در مجموع ۸۸۲ نفر از مصدومین حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند .
ولی‌پور ضمن تشریح عملیات های امداد و نجات در نوروز سال جاری ادامه داد: در این مدت بیش از یک هزار و ۵۰۰ علمیات تخصصی امداد و نجات با بهره گیری از ظرفیت  ۱۲ هزار نیروی متخصص امدادگر و نجاتگر داوطلب در ۱۲۰۵ پایگاه ثابت و موقت امدادی انجام شد که موفق شدیم به ۷هزار و ۹۷۳ نفر از آسیب دیدگان در حوادث مختلف امداد رسانی کنیم.
رئیس سازمان امداد و نجات در ادامه ۳ استان مازندران، اصفهان و گلستان را استان هایی با بیشترین ماموریت امداد و نجات برشمرد و گفت: استان های مازندران، اصفهان و گلستان به ترتیب با ۱۳۵، ۱۱۶ و ۱۰۷ مورد، بیش از ۲۰ درصد از  کل ماموریت های امداد و نجات را به خود اختصاص داند.
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *