گلستان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

دکتر همتی از مدیرعامل و روابط عمومی هلال‌احمر گلستان تقدیر کرد /کسب دو دوره رتبه برتر روابط عمومی گلستان در سراسر استان‌ها

جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر گلستان با حضور مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر برگزار شد و در این جلسه از مدیرعامل و روابط عمومی هلال احمر استان از سوی رئیس جمعیت هلال احمر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در ارزیابی های ۳ ماهه ای که از استان های سراسر کشور انجام شد، روابط عمومی گلستان حائز رتبه برتر شده است و دکتر همتی از مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این استان با ارسال لوح سپاس تقدیر کرد. همچنین در دوره‌ی گذشته هم استان گلستان رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
روح اله استاک در ادامه افزود: دکتر همتی تلاش در جهت اهداف و ماموریت های ذاتی جمعیت هلال احمر را ضروری می‌داند؛ برگزاری  مانورهای ساعت صفر به صورت متمرکز با رعایت مدیریت استاندارد از دغدغه های هلال‌احمر است. براین اساس روابط عمومی ها باید از طریق تعامل با رسانه ها حضور پررنگی در این مانورها داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: رسانه ها صرفا ابزار نیستند بلکه به عنصری حیاتی و قابل تأمل برای تمامی افراد در اقشار مختلف خانه و خانواده تبدیل شده اند. رسانه ها هنگام وقوع بحران به‌عنوان ابزارهای مطلوب و کارآمد حین ماموریت های جمعیت هلال احمر به حساب می‌آیند. درک کارکرد و‌ نوع بهره مندی رسانه در مواقع مواجهه با بحران همواره اصل اساسی است.
وی اشاره کرد: در موضوع مانورهای ساعت صفر لزوم‌ توجه به بحث رسانه ها برای هلال‌احمر مورد توجه بوده است و آمادگی رسانه ها هم در این موارد بسیار مطلوب است. جمعیت هلال احمر باید بر اساس ظرفیت های اجتماعی قدرتمند شود و سرمایه اجتماعی یک عنصر اساسی برای هلال احمر است.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *