گلستان

جمعه 14 آذر 1399

توان افزایی ارتفاع و پیاده روی اعضای جوانان در شهرستان کردکوی

توان افزایی نجات در ارتفاع همراه با پیاده روی اعضا به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان با حضور 40 نجاتگر و عضو جوانان در جنگل امام رضا شهرستان کردکوی برگزارشد.

به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی، حسین باقری گفت: شهرستان کردکوی به جهت داشتن جنگل های وسیع و صعب العبور با حوادث بسیاری در  گمشدگی در کوهستان روبرو است و آموزش دوره ای می تواند به در موفقیت نجاتگران در این عملیات ها تأثیرگذار باشد.
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی افزود: به همین منظور و ارتقاء سطح توانمندی نجاتگران مستقر پایگاه های امدادی شهرستان، کارگاه توان افزایی نجات در ارتفاع در جنگل امام رضا کردکوی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این کارگاه 40 نجاتگر شامل 16 نجاتگر پس از شهرستان کردکوی و 24 نجاتگر و عضو جوان دختر از شهرستان های کردکوی و بندرترکمن طی 2 روز صعود و فرود، عبور از گره ها، تیرول و رهاسازی مصدوم، نقشه خوانی و GPS را بصورت عملی تمرین کردند.
گفتنی است توان افزایی دختران با پیاده روی اعضا به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان یا حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گلستان و حاج آخوند سخندان داوطلب شهرستان بندرترکمن برگزار شد.

 

هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *