گلستان

جمعه 14 آذر 1399

همزمان با هفته وحدت؛ ۱۳۰ زندانی جرائم غیر عمد به همت داوطلب گنبدکاووسی آزاد شدند

به مناسبت هفته وحدت ۱۳۰ زندانی با جرائم غیر عمد نیازمند و بیمار توسط داوطلب هلال احمر گنبد کاووس آزاد شدند و به کانون خانواده بازگشتند.

به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس، اصغر نودهی با اعلام این خبر گفت: بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد دارند و یا به دلیل بدهکاری مالی در زندان هستند که نیاز به توجه و وساطتت خیرین و بزرگان جامعه دارند تا بتوانند به کانون خانواده بازگردند. یکی از اهداف مهم هلال احمر تسکین آلام بشری است که با داشتن داوطلبان و خیرینی که هلال احمر را واسطه کمک به مردم محروم و نیازمند انتخاب کرده اند می تواند به تحکیم بنیان خانواده که با اصل جامعه مرتبط است کمک کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس افزود: در این راستا به همت حاج محمد شهرکی داوطلب گنبدکاووسی ۱۳۰ زندانی با جرائم مالی غیر عمد با اولویت زندانیان نیازمند و بیمار آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند، این اقدام خیرخواهانه داوطلب هلال احمر همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر(ص) انجام شد.
به گفته ی نودهی تا کنون ۶ هزار و 212 زندانی با جرائم غیر عمد توسط شهرکی آزاد شده و با وساطتت این نیکوکار ۲۷ با دریافت رضایت از اولیای دم از قصاص رهایی یافته اند.

 

هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *