جمعیت هلال احمر استان گلستان

چهارشنبه 10 آذر 1400

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان کتابخانه‌های عمومی و جمعیت هلال احمر گلستان

به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، تفاهم نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و جمعیت هلال احمر گلستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، با هدف توسعه و ارتقای سطح مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی تفاهم نامه میان هلال احمر گلستان و اداره کل کتابخانه های استان امضا شد.
ایجاد و توسعه کتابخانه مشارکتی در سطح استان، همکاری های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مشترک، بهره گیری از ظرفیت ها و فضاهای فرهنگی دو دستگاه در جهت ارتقا و اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی، مشارکت در برنامه های فرهنگی از موضوعات این تفاهم نامه مشترک است.
فراهم کردن تسهیلات لازم برای عضویت کارکنان و داوطلبان و خانواده های آنان در کتابخانه های عمومی استان، همکاری در برگزاری مسابقات کتابخوانی به مناسبت های مختلف، برگزاری نشست کتابخوان و مسابقات کتابخوانی با همکاری دو دستگاه در سطح استان و مشارکت کتابخوانی از دیگر مفاد تفاهم نامه است‌.
تفاهم نامه همکاری دو سازمان طی جلسه ای ظهر امروز به امضاء فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان و عبدالحی میرزاعلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان رسید.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *