جمعیت هلال احمر استان گلستان

چهارشنبه 10 آذر 1400

برگزاری اختتامیه جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه در گلستان

همزمان با هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه به‌صورت منطقه ای با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و اعضای هیات مدیره جمعیت هلال احمر گلستان و دبیر جشنواره فیلم کوتاه در سالن آمفی تئاتر هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفتاد و چهارمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر، اولین مرحله از هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه به صورت منطقه ای در استان گلستان به عنوان میزبان استانهای خراسان رضوی، شمالی و سمنان با هدف تقویت انگیزه و توان دانش‌آموزان هنرمند و مستعد برای مشارکت در فعالیت های هنری برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: دانش آموزان که بخشی از آنها اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس هستند برای ارسال آثار تا پایان تیرماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه جشنواره فراخوان شدند. بیش از ۱۶۱۶ اثر به دبیرخانه ی کشوری این جشنواره ارسال شده است. موضوعات پیشنهادی سازمان جوانان هلال احمر در این دوره شامل دو موضوع خود امدادی و کمک به دیگران و مهربان باشیم است.
وی خاطر نشان کرد: پس از داوری ۲۹ اثر از ۴ استان به اختتامیه منطقه ای راه یافته که از بین آنها ۱۲ اثر منتخب و در نهایت به ۷ اثر برتر ارسالی از استان خراسان رضوی در بخش های داستانی، علمی، انیمیشن و نماهنگ جوائز اهدا شد. در این مراسم اولین باشگاه فیلم مدرسه در قطب گلستان با هدف استعداد یابی و پرورش فیلم سازان جوان انجام شد.
همچنین در بخش ۴ نفر هم از استان گلستان در بخش انیمیشن، داستانی، مستند و نماهنگ لوح تقدیر دریافت کردند.
 
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *