جمعیت هلال احمر استان گلستان

شنبه 11 تیر 1401

برگزاری دوره آموزشی کشوری اپراتورهای مرکز کنترل و هماهنگی عملیات کشور ویژه بانوان در گلستان

دوره آموزشی و توان افزایی کشوری اپراتورهای پاسخگویی و دیسپج ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات کشور ویژه بانوان‌ طی دو روز با حضور ۱۶ استان در اردوگاه کشوری مرحوم امیر محمد قاسمی دلند استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، قاسم غریب آبادی گفت: با هدف افزایش اثر بخشی عملکرد جمعیت هلال احمر در نجات انسان های در معرض خطر و آسیب دیده از حوادث و سوانح دوره آموزشی و توان افزایی کشوری اپراتورهای پاسخگویی و دیسپج ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات کشور ویژه بانوان به میزبانی استان گلستان در اردوگاه کشوری مرحوم امیر محمد قاسمی دلند برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در این دوره ۴۸ اپراتور دیسپچ و ۱۱۲ از ۱۶ استان کشور طی دو روز(۲۵ و ۲۶ خرداد) آموزش می بینند. سامانه عملیات هوشمند و فرآیندهای فراخوان عملیات که در ماه های اخیر در ۵ استان کشور به صورت آزمایشی انجام شده است در این دوره به اپراتورها آموزش داده می شود.
وی خاطر نشان کرد: در این دوره که با حضور ناظران‌ و مدرسان سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر برگزار می شود، آموزش نرم افزار عملیات هوشمند و فرایندهای فراخوان عملبات، آموزش و بازآموزی کار با سامانه پاسخگویی اضطراری، آشنایی با کاربرد منابع جغرافیایی در سوانح، آموزش مبانی کنترل و هدایت عملیات در حوادث با رویکرد سوانح ترافیکی و کاربری سیستم های رادیویی مباحثی است که دنبال می شود.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *