جمعیت هلال احمر استان گلستان

چهارشنبه 28 مهر 1400

برگزاری محفل عزاداری دهه آخر صفر در هلال احمر گلستان

به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گلستان، محفل عزاداری رحلت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در هلال احمر گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، محفل عزاداری رحلت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان با مداحی ذاکر اهل بیت و با سخنرانی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در هلال احمر گلستان برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در این مراسم گفت: هلال احمر گلستان با نیروهایی خدوم و ارزشمند در همه صحنه ها، مقابله با کرونا و در تمام حوادث حضور دارد. گرد هم آوردن چنین جمع صمیمی ای برای عزاداری اهل بیت جای تقدیر دارد که به این معنویات توجه دارد.
حجت الاسلام سلیمانی فرد افزود: این عزاداری ها و سلوک معنوی که در اماکن مختلف، مساجد و تکایا برگزار می شود؛ مقدمه ای برای رسیدن به سر منزل مقصود است و در این راه باید تلاش کنیم همه ی کارهایمان با معرفت و عمل با صداقت و عمل درست باشد.
وی خاطر نشان کرد: امام حسین(ع) همه ی زندگی خود را در راه خدا ایثار کرد. حدیث من عرف نفسه فقد عرف ربه از امیر المؤمنین علی (ع) بدین معناست که بدانیم از کجا آمده ایم، کجا هستیم و به کجا رهسپار خواهیم شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با نام ذکر و یاد و مراتب بالای علامه حسن زاده آملی رضوان الله تعالی علیه بیان کرد: در هر شغل و شخصیت اجتماعی که هستیم کارهایمان رنگ خدا داشته‌باشد ماندگار است وگرنه بی ثمره و بی نتیجه خواهد بود.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *