جمعیت هلال احمر استان گلستان

چهارشنبه 10 آذر 1400

تبریک مدیرعامل هلال احمر گلستان به مناسبت هفتاد و چهارمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در پیامی سالروز تاسیس سازمان جوانان را به همه جوانان عضو هلال احمر استان تبریک گفت.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، متن پیام فرهاد میقانی بدین شرح است:
جمعیت هلال احمر در قامت بلند و رفیع نهادی عام المنفعه و مردمی که با تکیه بر اهداف و محورهای حقیقتی و انسانی خدمت صادقانه می نماید، با جلوه های بی مانند نقش آفرینی انسان های نوع دوست و بی مانند، همت بلند خویش را در طریق ناب بشردوستی و انسانیت به کار بسته است، تا مرهمی بر آلام و رنج حادثه دیدگان و رنج دیدگان در شرایط سخت و لحظه های خطر باشد.
 قطعا رشد و تعالی و بالندگی خود را مرهون مشارکت و حضور مهرآفرین آنانی است که لباس خدمت به مردم شریف را عاشقانه بر تن پوشانیده و همواره در جستجوی مهرورزی و نیک اندیشی در جای جای این کره خاکی هستند.
امروز جمعیت هلال احمر به سروش مهربانی و عطوفت و مفهوم پیام بشردوستانه، بیش از پیش نگاهی عمیق دارد که این مهم با آمادگی هرچه بیشتر و مشارکت گروهی میسر می گردد.
سازمان جوانان به عنوان قلب اصلی و حقیقی و حلقه اتصال جامعه پر شور و پویای جوان و بدنه هلال احمر نقشی اثرگذار در جذب و سازماندهی نیروهای داوطلب ایفا خواهد کرد.   
اینک در هفتاد و چهارمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مراتب سپاس و قدردانی خویش را به جهت همت مضاعف، حضور دائم و مشارکت داوطلبانه اعضای فعال، پویا و بانشاط جوانان جمعیت هلال احمر گلستان در برنامه ها و فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه به ویژه در کاهش شیوع و اپیدمی ویروس منحوس کووید۱۹ در سطح جامعه، صمیمانه اعلام میدارم.
امید آن دارم بر محور شعار هفتاد و چهارمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر “جوانان محور حرکت” همواره در مسیر اشاعه فرهنگ ناب نوع دوستی ثابت قدم و استوار باشید.
 مهربانی عطوفت، نوع دوستی و صلح و مهرورزی همواره عجین در وجود پاکتان 
فرهاد میقانی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *