جمعیت هلال احمر استان گلستان

جمعه 28 مرداد 1401

تعیین تکلیف ۸ پروژه و برنامه مهم هلال احمر گلستان در جلسه استاندار و مجمع نمایندگان استان با رئیس هلال احمر کشور/ اختصاص بالگرد امدادی به شرق استان

نشست استاندار گلستان به همراه مجمع نمایندگان استان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و عضو گلستانی شورایعالی جمعیت هلال احمر با رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با هدف بررسی و حل مشکلات و معضلات جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان به اتفاق استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و عضو شورایعالی جمعیت هلال احمر به دیدار دکتر کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر رفتند.
در این دیدار دغدغه ها و نیازمندی های جمعیت هلال احمر استان توسط نمایندگان استان و استاندار و مدیر عامل هلال احمر استان به صورت مبسوط بیان شد.
در ادامه جلسه دکتر کولیوند ضمن تشکر از حضور نمایندگان و استاندار به بیان موفقیت های هلال احمر در عرصه بین المللی پرداخت و گفت: به دلیل خدمات بسیار خوب هلال احمر،‌ عالی ترین نشان فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت که موفقیت بزرگی برای ایران است.
وی در ادامه به مشکلات و دغدغه های مطرح شده پرداخت و دستوراتی را برای استان گلستان صادر کرد. در خصوص تعیین تکلیف نهایی کارخانه سرنگ آق قلا مقرر شد این پروژه حداکثر ظرف ۹ ماه به بهره برداری برسد.
همچنین اختصاص یک فروند بالگرد به شرق استان برای مقابله با حوادث از دیگر دستورات دکتر کولیوند بود.
ادامه کار در اردوگاه ملی دلند و تکمیل فازهای ۲ و ۳ اردوگاه و تکمیل چارت سازمانی آن، راه اندازی دائمی کارخانه روغن زیتون بندرگز و بهسازی داروخانه قدیم هلال احمر در گرگان و تجهیز آن برای استفاده مردم از خدمات بهتر هلال احمر بخش دیگری از ثمره ی جلسه با رئیس جمعیت هلال احمر بوده است.
راه اندازی پایگاه امداد جاده ای در شهر نگین شهر، اختصاص خودرو و تجهیزات امدادی حداکثر تا پایان سال و تعیین تکلیف و راه اندازی مرکز سرطان بندر ترکمن هم جزو دستورات دکتر کولیوند در جلسه امرور است.
در این جلسه دستورات دیگری نیز توسط دکتر کولیوند صادر شد که در آینده نزدیک به اطلاع مردم استان خواهد رسید.
کلمات کلیدی
هلال احمر استان گلستان
تهیه کننده:

هلال احمر استان گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *