سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن:

مسئول امدادونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن در جلسه با دهیاران شهرستان از عوامل تاثیرگذار در تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی را فرهنگ سازی، مدیریت منابع انسانی، مشارکت و کار تیمی خطاب نمود.


مسئول امدادونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن در جلسه با دهیاران شهرستان از عوامل تاثیرگذار در تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی را فرهنگ سازی، مدیریت منابع انسانی، مشارکت و کار تیمی و وظایف مدیریتی خطاب نمود.

جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن خبر داد:
مسئول امدادونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن با دهیاران شهرستان با محوریت تشکیل تیم های امدادونجات روستایی تشکیل جلسه دادند.
در این جلسه محمد نصیبی گفت:  کشور ایران جزء 10 کشور حادثه خیز جهان است و استان گلستان جزء 6 استان حادثه خیز کشور می باشد و همین امر باعث شده که ما تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی را در دستور کار خود قرار دهیم.
وی ازدهیاران و مسئولین روستایی خواستارشد تا نگرش مردم را به سمت و سویی ببرند که نیاز به آموزش امداد و کمکهای اولیه را جزء برنامه های کاری خود قرار دهند و عوامل تاثیرگذار در تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی را فرهنگ سازی، مدیریت منابع انسانی، مشارکت و کار تیمی و وظایف مدیریتی بیان کرد.


١٣:٣٥ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٨١    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج