سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت از اعزام کاروان سلامت و نیکوکاری هلال احمر به روستای ریگ چشمه بالا خبر داد.جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت خبر داد:
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت از اعزام کاروان سلامت و نیکوکاری هلال احمر به روستای ریگ چشمه بالا خبر داد. 
وی گفت: بیش از 90 نفر از اهالی روستای ریگ چشمه بالا و روستای مجاور از خدمات ویزیت رایگان بهره مند شدند .
ایشان با بیان این مطلب افزود : ارائه خدمات درمانی شامل ویزیت و روانشناسی و خدمات مامایی تست فشار خون و تزریقات و همچنین تست شنوایی و بینایی و کلاس آمادگی در مقابل مخاطرات سیل و رانش زمین و داروی رایگان در این روستا انجام شد و این جمعیت با حضور پزشک و پرستار و روانشناس و کارشناس شنوایی و بینایی سنج و ماما و مربی امداد و تکنسین دارو به صورت داوطلبانه به مدت یک روز در این روستا به ارائه خدمات پرداختند.
او همچنین بیان داشت که این کاروان با هدف توسعه سلامت در روستاهای محروم و ایجاد مشارکت موثردر بین داوطلبان و کمک به بهبود سطح سلامت محرومان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد .


٠٨:١٥ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٠٢١    /    تعداد نمایش : ١٠٩خروج