دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته جهانی هلال احمر و به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان،

کاروان سلامت جمعیت هلال احمر گلستان اهالی روستای فارسیان آزادشهر را ویزیت رایگان کرد.
در راستای اهداف و ماموریت های عام المنفعه جمعیت هلال احمر و به منظور تسکین آلام بشری و کمک به بهبود سطح سلامت انسان ها و همچنین کمک به امر توانمندسازی مردم مناطق محروم در امر پیشگیری، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر گلستان با مشارکت بیش از 15 پزشک فوق تخصص، متخصص و عمومی و پیراپزشکی با حضور در روستای فارسیان شهرستان آزادشهر به ویزیت رایگان اهالی روستا پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر هروی سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت: طرح ویزیت رایگان بیماران سالمند و نیازمند به مناسبت هفته جهانی هلال احمر و به منظور افزایش سطح سلامت اقشار محروم جامعه و زمینه سازی برای رشد و توسعه خدمات بهداشتی درمانی، به مدت یک روز در روستای  فارسیان شهرستان آزادشهر برگزار شد.
ایشان گفت: به همت حوزه معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان و با مشارکت 15 پزشک فوق تخصص و عمومی سرخ و سفید پوش داوطلب هلال احمری با تخصص های گوارش، اورولوژی، اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، دندانپزشکی، اطفال، قلب و عروق، داخلی وعمومی همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و در راستای هدف والای نوع دوستی و تسکین آلام بشری با حضور در روستای فارسیان شهرستان آزادشهر اقدام به اجرای ویزیت و اهدای داروی رایگان به اهالی این روستا نمودند.
دکتر هروی گفت: طرح کاروان سلامت به صورت فصلی و پس از نیازسنجی در روستاهای محروم استان گلستان برگزار خواهد شد.
وی گفت: در این برنامه کاروان سلامت به بیش از 550 نفر خدمات دارویی و درمانی رایگان ارائه گردید.


١٦:٤٥ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٠٧    /    تعداد نمایش : ١٢٤خروج