دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان از آغاز طرح امداد و نجات تابستانی هلال احمر گلستان خبر داد:

میرکریمی: 100 روز طنین گرم امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان در فصل گرم تابستانی آغاز شد.


سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان از آغاز طرح امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمر گلستان از 24 خرداد لغایت 31 شهریور سال جاری خبر داد. سید رحیم میرکریمی گفت: جمعیت هلال احمر استان گلستان همه ساله برای ارائه خدمات امداد ونجات و کمک‌های اولیه و ارائه خدمات اجتماعی برای تسکین آلام آسیب‌ دیدگان، اقدام به تشکیل طرح‌های امداد و نجات از قبیل زمستانه، نوروزی و همچنین تابستانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان از آغاز طرح امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمر گلستان از 24 خرداد لغایت 31 شهریور سال جاری خبر داد.
سید رحیم میرکریمی گفت: جمعیت هلال احمر استان گلستان همه ساله برای ارائه خدمات امداد ونجات و کمک‌های اولیه و ارائه خدمات اجتماعی برای تسکین آلام آسیب‌ دیدگان، اقدام به تشکیل طرح‌های امداد و نجات از قبیل زمستانه، نوروزی و همچنین تابستانه می‌کند.
سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: جمعیت هلال احمر همه ساله با استقرار پست‌های ثابت و سیار در قالب طرح ملی امداد و نجات تابستانه با بکارگیری تجهیزات و امکانات امداد و نجات مانند آمبولانس ،خودروی نجات، بالگرد، تیم‌های آنست، تیم‌های کوهستان ، ساحلی و نیروهای عملیاتی به منظور اجرای سریع عملیات‌های نجات و امدادرسانی در محدوده عملیاتی پایگاه‌ها اقدام می‌کند.
میرکریمی افزود : طرح ملی امداد و نجات تابستانه در سال 1397 تا 31 شهرویر ماه سال جاری اجرا می شود.
وی در ادامه گفت: در طول این طرح 33پایگاه ثابت، پست موقت، مرکز امدادی با ظرفیت بکارگیری 94 نفر از داوطلبین و پرسنل جمعیت درهر شبانه روز با امکاناتی از قبیل بیش از30 دستگاه آمبولانس، خودروهای امدادی، بالگرد آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند.
میرکریمی اظهار داشت: به هنگام بروز حوادث، ندای امداد 112 جمعیت هلال احمر و کلیه مراکز پاسخگویی به حوادث در سطح استان آماده ارائه خدمات به کلیه هموطنان می باشد.


٠٨:٣٠ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٦٠٠    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج