سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل هلال احمرگلستان درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت.

 

 

دکتر محمد علی هروی در پیامی درگذشت سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین، معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمد علی هروی در پیامی درگذشت سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تآمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین، معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت.
در متن پیام تسلیت مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان چنین آمده است:
سانحه دلخراش تصادف که منجر به درگذشت دو یار خدوم نظام سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین، معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی گردید همه ی ما را اندوهگین نمود. 
مدیرانی که سالها از عمر خود را صرف خدمت به مردم شریف ایران اسلامی نموده اند و هنگام انجام خدمت و در حین مأموریت با هیأت همراه جهت بازدید و افتتاح چند پروژه درمانی و اجتماعی در استان گلستان بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم کردند.
اینجانب ضمن تسلیت فقدان از دست دادن این دو بزرگمرد،  برای این دو  عزیز سفر کرده رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت میکنم.

دکتر محمد علی هروی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان


٢٣:٣٢ - پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٦٣١    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج