سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اردوی آموزشی،فرهنگی سیاحتی امدادگران نجاتگران سراسر کشور به میزبانی گلستان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان،
سومین دوره اردوی سیاحتی فرهنگی آموزشی امدادگران و نجاتگران سراسر کشور به پایان رسید. 
در این دوره امدادگران و نجاتگران استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، قزوین، همدان، خراسان شمالی و گلستان حضور داشتند. 
برنامه های آموزشی فرهنگی سیاحتی این دوره در دو شهرستان علی آباد کتول و گنبد کاووس برگزار گردید و میزبانی اختتامیه این دوره را شهرستان گنبد برعهده داشت.
در این دوره جناب آقای شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امدادونجات و فرماندار و مسئولین شهری شهرستان گنبد و نیز مدیرعامل و معاونین و مسئولین ستادی و روسای شعب جمعیت هلال احمر استان گلستان مهمان امدادگران و نجاتگران بودند.

برای دیدن گزارش تصویری این دوره کلیک کنید.
برای دیدن ویدیو کلیپ تصویری این دوره کلیک کنید.


٢٠:٥٥ - يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩١٩٧    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج