يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
یادداشت
 


زائران مراسم پیاده روی اربعین بخوانند
نكات مهم و ضروري درباره تاول پا در پیاده‌روی‌های ایام اربعين
زائرانی كه برای راهپیمایی ایام اربعین مشرف می شوند از كفش مناسب استفاده كنند چون بیشترین ضایعاتی كه در این ایام زائران با آن مواجه می شوند زخم ها و تاول های پا است و اگر كفششان مناسب نباشد در همان ابتدای پیاده روی دچار مشكل می شوند به همین دلیل حتما از كفش مناسب پیاده روی استفاده كنند.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبرنگار جنگ و اقدامات حمایتی
خبرنگاران و اصحاب رسانه به موجب کنوانسیون های ژنو مورخ 12 اوت 1949 و پروتکل یک الحاقی آنها، حق دارند در زمان جنگ و ماموریت های حرفه ای خطرناک از رفتاری همانند یک غیر نظامی برخوردار باشند.
 سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
كرامت انساني در سايه صلح و امنيت
صلح در لغت به معنای در امان بودن، ایمنی ،سازش وآسودگی است و امنیت مولود صلح است. صلح خواهي و زندگی همراه با سازش و مسالمت از نیازهای فطری بشری است که در دین مبین اسلام که دینی جامع و کامل است مورد توجه واقع شده است وعمل به دستورات و راهکارهای صلح و امنیت از وظایف شرعی مسلمانان است.
 سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور دادرسانی از فرهنگ‌ها و قومیت‌های گوناگون در ششمین المپیاد آماده
حال خوش تابستانه در اردوگاه مهر
اردوگاه مهر بندرانزلی هر‌سال میزبان تعداد زیادی از اعضای کانون‌های مختلف سازمان جوانان است. امسال هم مانند سال‌های گذشته برای ششمین‌سال متوالی، در روزهای پایانی مرداد در دو گروه، پذیرای تیم‎های دادرسان منتخب استان‌های مختلف کشور بود. ششمین مرحله کشوری مسابقات المپیاد آماده در بخش خواهران به میزبانی استان فارس و در بخش برادران به میزبانی استان سیستان‌وبلوچستان در اردوگاه مهر بندرانزلی درحالی برگزار شد که تمامی دادرسان روزها، هفته‌ها و حتی ماه‌ها تمرین کرده بودند تا به‌عنوان نمایندگان استان خود در مرحله کشوری نیز خوش بدرخشند.
 دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
همراه مردم در روزهای دشوار
جمعیت هلال احمر در فاصله هفته دولت سال 96 تا هفته دولت سال 97 یکی از پرکارترین دوران حیات خویش را سپری کرد؛ چرا که وقوع چندین سانحه بزرگ ملی و منطقه‌ای تکلیف هلال احمر را سنگین‌تر کرده بود.
 دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار
خبرنگار؛ صدای مردم است
خبرنگاري، حرفه پر جنب و جوشي كه شب و روز، سرما و گرما، آرامش و تلاطم نمي شناسد و روزنامه نگار خودش را در امواج خروشان درياي اخبار و اطلاعات رها مي كند و همچون ديده باني در حال رصد جامعه اطلاعاتي است. خبرنگار، فقط یک واژه و شغل نيست، بلکه شخصیتی است جریان‌ساز که ریشه در تاریخ و جریان های تاریخ ساز بشری دارد.
 دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
قاتل: مایه حیات!/ضرورت ارائه آموزش‌های امدادی به یک نفر در هر خانوار
اگر در هر خانواده‌ای یک نفر آموزش‌های امدادی را فراگرفته باشد، ما به اندازه کل خانوارهای کشور امدادگر خواهیم داشت. حادثه غیرقابل اجتناب است، اما آمادگی و هوشیاری ما دست خودمان است.
 چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با "فرستنده ناشناس" داوطلبان نیکوکار فضای مجازی باشیم
شاید همه ی شما، پیش از این با استفاده از اپلیکیشن ها و برنامه هایی در فضای مجازی و ارائه کدها متنوع به فردی کمک کرده باشید که او را نمی شناسید، نیازمندانی هستند که با بهره برداری هوشمند از توان توانمندان در قالب همین فضا می توانند نیازهای خود را مرتفع سازند.
 شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه هنرمندان تخصصی داوطلب هلال‌احمر، حلقه اتصال افراد آسیب‌دیده با خیران
بهمن دان یکی از بازیگران مطرح کشور است که به عنوان نیروی داوطلب جمعیت هلال احمر سالیان سال با سازمان داوطلبان همکاری داشته و هر آنچه را که در توان دارد برای کمک به آسیب دیدگان به کار می گیرد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایتی از مهربانی داوطلبانه در دل کویر؛
زخم خشکسالی بر رخ تب دار کودکان
رخِ همچون ماهتاب‌شان پنهان شده در بی‌آبی و خشکسالی، ردی عمیق از زخم و ترک، حسابی جاخوش کرده در رخ‌شان. رد زخم‌ها را که می‌گیری، گاه تا عمق چشمانِ براق و سیاهشان ادامه می‌یابد و هر لحظه هول بَرَت می‌دارد که چیزی نمانده که چشمان سیاه دخترکان را هم به اسارت ببرد...
 چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>