يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار ستادی
 


ارائه خدمات ۲۵ پایگاه امدادی هلال احمر ایلام در حماسه بزرگ اربعین
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از آمادگی ۲۵۰ نفر از امدادگران و کارکنان هلال احمر این استان برای خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین(ع) در ایام اربعین خبر داد.
 دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه شماره یک جمعیت هلال احمر:
اعلام اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای اربعین 97
دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس کمیته امداد و نجات ستاد مرکزی اربعین، اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای خدمات رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:
برپایی 27 پست امدادی در مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی در خوزستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 27 پست امدادی در ایام اربعین حسینی در مسیر تردد زائران برپا می شود.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان جوانان هلال احمر در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی:
ترویج مفاهیم صلح و دوستی از اصول اولیه هلال احمر است
همزمان با هفته جهانی کودک، آئین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی با داوری حدود 50 هزار اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره و حضور رئیس سازمان جوانان، سر کنسول کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان، نمایندگان استان های شرکت کننده، مدیرکل دفتر امور فرهنگی استانداری، معاونان امور فرهنگی شهرداری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صدها کودک پیام آور صلح و دوستی در سالن شمیم پایداری تبریز برگزار شد.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
راننده هلال احمر کامیاران توسط عوامل پژاک به شهادت رسید
فرماندار کامیاران گفت: تحقیقات پلیس و نهادهای امنیتی پیرامون ترور راننده آمبولانس جمعیت هلال احمر در این شهرستان به نتیجه رسید و مشخص شد این فرد توسط عوامل گروهک پژاک به شهادت رسیده است.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
داوطلبان آینده جمعیت در قلب روستاها و مناطق دورافتاده کشور
اسماعیل آذری نژاد، طلبه داوطلب جمعیت هلال احمر است که پر از ایده های نو برای کمک به بالابردن دانایی کودکان روستاهای محروم استانش است و زاویۀ دید متفاوت و نگاهی یگانه دارد؛ نمونه اش همکاری تازه او با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر است که قرار است پیام صلح و دوستی و استفاده از خدمات داوطلبانه برای حل مشکلات دور و اطرافشان را به قلب تک تک روستاها و نقاط دورافتاده استان کهگیلویه و بوبر احمد ببرد تا آن ها نیز در آینده به این جمع نوعدوست بپیوندند.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی یکپارچه اصول انبارداری و نرم افزار انبارهای امدادی در اصفهان
دوره آموزشی انبارداری و نرم افزار انبارهای امدادی برای ۴۸۰ نفر از روسای ادارات لجستیک جمعیت هلال احمر استان های کشور، مسئولان انبار، انبارداران و کارشناسان تجهیزات در حال برگزاری است.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش ۳۵درصدی تولید صافی دیالیز برای جبران کمبود تولید بخش خصوصی/۳۰هزار بیمار دیالیزی به سالانه ۱۵۰جلسه درمان نیاز دارند
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به افزایش ۳۵ درصدی تولید صافی دیالیز در ۶ماهه نخست سال جاری اشاره و اظهار کرد: به منظور جبران کمبود تولید شرکت های خصوصی در 6 ماهه نخست امسال، ۳۵ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته فروش داشتیم تا از این طریق کمبود ناشی از عدم تولید بخش خصوصی را جبران کنیم.
 يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید ۲میلیون صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی/ راه اندازی خط تولید هالوفایبر نیازمند تسهیلات و منابع است
رئیس جمعیت هلال احمر از تولید نیمی از نیاز بیماران دیالیزی به صافی دیالیز در سازمان تدارکات پزشکی خبر داد و گفت: سالانه حدود ۲میلیون صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال تولید می شود.
 شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به پاس مهربانیهای پروفسور کیوان مزدا:
گردهمایی «یاد مزدا» در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار برگزار می شود
رئیس جمعیت هلال احمر ، جمعی از هنرمندان داوطلب هلال احمر و خانواده های بیماران، به پاس گرامیداشت یاد و خاطره پرفسور کیوان مزدا دوشنبه این هفته در بیمارستان فوق تخصصی نورافشار گرد هم می آیند.
 شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>