يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن خبر داد:

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای صیدآباد و چپاقلی باهدف تشکیل تیم های امداد ونجات روستایی انجام گرفت.


جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن خبر داد:
مهدی جعفری رییس هلال احمربندرترکمن به همراه تعدادی از مسئولین وکارشناسان این جمعیت با حضور در دهیاری روستای صیدآباد وچپاقلی طی نشستی صمیمانه با دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستاها جهت تشکیل تیم های امداد ونجات روستایی دیدار و گفتگو کرد.
رییس هلال احمربندرترکمن‌ در این نشست با تاکید برضرورت تشکیل تیم های امدادی روستایی جهت کاهش خسارات حوادث گفت:هدف از تشکیل این تیم‌ها تقویت توان پاسخگویی سریع، صحیح، مؤثر و کارآمد، کاهش مرگ و میر و ناتوانایی‌های ناشی از سوانح و بلایا و ارزیابی اولیه آسیب و اطلاع رسانی سریع و صحیح است.
مهدی جعفری با بیان این مطلب که با توجه به بومی بودن نیروها و همکاری و همراهی هر چه بیشتر دهیاران و اعضای تیم‌های امداد و نجات روستایی می‌توان میزان خسارات رادرزمان بروزحوادث کاهش داد. خاطرنشان کرد: مربیان ونیروهای متخصص ما با حضور در روستاها نسبت به آموزش امداد و کمکهای اولیه برای این افراد اقدام می کنند.
درپایان این دیدار رییس هلال احمربندرترکمن از کانکس امداد ونجات روستای صیدآباد وچپاقلی بازدید کرد.


١٢:١٥ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٨٦٦    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج