دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس:

برخورداری مردم روستای سلطانعلی شهرستان گنبد کاووس از خدمات کاروان سلامت

 

 

 

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، فرهنگی و آموزشی رایگان به روستای سلطانعلی اعزام شد.

جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس خبر داد؛
اصغر نودهی اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، معیشتی، فرهنگی و آموزشی رایگان به روستای سلطانعلی اعزام شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس بیان کرد: هدف از اجرای طرح کاروان سلامت در مناطق کم برخوردار ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت افراد کم برخوردار و تاثیرگذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است.
وی تصریح کردید: این طرح به همت و مشارکت خیّر و داوطلب گنبدی حمید چپرلی با حضور تیم های بهداشتی، درمانی و حمایتی جمعیت هلال احمر گنبد کاووس و همکاری دهیار، شورای روستا و شورای مدیران هنرستان پسرانه ملاصدرا در روستای سلطانعلی شهرستان گنبدکاووس صورت گرفت؛ بیماران از خدمات رایگان پزشک متخصص،پزشک عمومی، روانشناس، پرستار، ماما، بهورز و تکنسین دارویی بهره مند شدند.
نودهی افزود: در این طرح مبلغ 10 میلیون تومان جهت تهیه دارو( برای 203 نفر) توسط خیّر و داوطلب گنبدی حمید چپرلی اهداء شد.
وی ادامه داد: در قالب این طرح 203 مورد ویزیت همراه با توزیع دارو به صورت رایگان به بیماران مراجعه کننده ارائه شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبد کاووس خاطر نشان کرد: در این طرح کاروان سلامت از خدمات داوطلبانه 7 پزشک متخصص و 2 پزشک عمومی بهره گرفته شد. همچنین یک پرستار و یک کارشناس روانشناسی و 2 بهورز خدمات رایگان به مراجعین ارائه دادند.
وی با اشاره به پشتیبانی طرح کاروان سلامت روستای سلطانعلی گفت: به تعداد 4 پرسنل و 6 نجاتگر در بخش تدارکات و پشتیبانی طرح مشارکت نمودند.
گفتنی است در پایان معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و بخشدار بخش مرکزی شهرستان گنبد کاووس از برپایی این کاروان سلامت بازدید نمودند.


٠٩:١٥ - جمعه ٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٩٦٣    /    تعداد نمایش : ٨١خروج