دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب:

کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به روستای شیرنگ علی آباد کتول رسید

 

 

 

کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان علی آباد کتول به روستاهای شیرنگ علیا و شیرنگ سفلی اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان علی آباد کتول  اظهار کرد: در راستای حمایت از سلامت انسانها و کاهش آلام افراد کم برخوردار در روستاها؛ کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان علی آباد کتول به دو روستای همجوار شیرنگ علیا و شیرنگ سفلی از توابع بخش کمالان شهر فاضل آباد شهرستان علی آباد کتول به منظور ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی به مردم روستا اعزام شد.
حسین شکی افزود: در دو روستای شیرنگ علیا و شیرنگ سفلی 10 پزشک متخصص اعم از متخصص قلب و عروق، متخصص بیماری های عفونی ،متخصص جراحی، متخصص زنان و زایمان، دندانپزشک و داروساز و 3 پزشک عمومی به همراه یک ماما و یک روانشناس و 6 تکنسین داروخانه حضور یافته و خدمات پزشکی، پیراپزشکی، داروئی و بهداشتی و درمانی بصورت رایگان ارائه دادند.
وی تصریح کرد: در طرح کاروان سلامت این دو روستای همجوار، 450 نفر خدمات پزشکی و پیراپزشکی و داروئی رایگان دریافت کردند.
شکی خاطر نشان کرد: در این کاروان سلامت که با همکاری آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بخشداری کمالان، و دهیاران روستاهای شیرنگ علیا و سفلی برپا شده است؛ فرماندار شهرستان علی آباد کتول و معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان ضمن حضور و بازدید ، از خدمات داوطلبانه ارائه شده قدر دانی نمودند.


٢١:٤٨ - دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٤٧٣    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج