دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آئین تودیع و معارفه ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان علی آبادکتول:

دکتر احمدی: آئین تودیع را نمی‌پسندم و معتقدم یک مدیر پس از پایان دوره مسئولیتی باید بخاطر تلاش‌هایش تکریم شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان،‍
دکتر حسین احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان امروز در آئین تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان علی‌آبادکتول اظهار کرد: حفظ شان و جایگاه کارکنان حفظ شان و جایگاه یک سازمان است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه سرعت عمل در حوادث برای ما بسیار مهم است سعی می‌کنیم مدیران شهرستان‌ها ساکن همان منطقه باشند تا بتوانند با سرعت عمل بیشتری نسبت به اقدامات امدادی و مدیریت تیم‌های عملیاتی اقدام کنند.
مدیرعامل هلال احمر گلستان تصریح کرد: آئین تودیع را نمی‌پسندم و معتقدم یک مدیر پس از پایان دوره مسئولیتی باید بخاطر تلاش‌ها و قبول مسئولیت تکریم شود و به واقع من به عنوان مدیر استانی مجموعه هلال احمر گلستان از مدیر سابق هلال احمر شهرستان علی‌آباد رضایت کامل دارم و مطمئن هستم در هر نقطه و مسئولیتی که باشد موفق خواهد شد.
دکتر احمدی با اعلام رضایت سرعت امدادرسانی در حادثه معدن آزادشهر بیان کرد: من در کیفیت امدادرسانی هنوز بحث دارم اما سرعت امدادرسانی در این حادثه بسیار بی‌نظیر بوده است.
وی تاکید کرد: این سرعت در امدادرسانی به دلیل وجود امکانات مثل امداد هوایی، وجود نیروهای آماده و کامل بوده است.
مدیرعامل هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: مجموعه هلال علی‌آبادکتول مجموعه بسیار خوبی است که نیروهای بسیار خوبی دارد و نیروی انسانی سرمایه جمعیت هلال احمر محسوب می‌شود.
دکتر احمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تمرکز جمعیت هلال احمر استان در حوزه زیرساخت‌ها تمرکز بر پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه پروژه‌های مربوط به کمک رسانی به مردم و اهداف بشر دوستانه است.
وی تاکید کرد: منطقه علی‌آبادکتول یک منطقه حساسی است که با توجه به وضعیت جوی استان و زیرساخت‌های این منطقه جزء مناطق حادثه‌خیز محسوب می‌شود که لزوم وجود تیم‌های امدادی و عملیاتی آموزش دیده و آماده به طور جدی احساس می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تمام تلاش‌های جمعیت هلال احمر استان گلستان برای افزایش رضایتمندی مردم و ثبت اقدامات تمامی نیروهای هلال احمر در کارنامه آخرت است که شرمنده خداوند بزرگ نباشیم.


١٥:٤٥ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٧٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج