دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آئین تودیع و معارفه ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان علی آبادکتول:

تقدیر فرماندار علی آبادکتول از حضور سریع هلال احمر در حوادث غیرمترقبه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان،
احمد تجری فرماندار و عضو هییت مدیره جمعیت هلال احمر استان گلستان صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان علی‌آبادکتول اظهار کرد: شهرستان علی‌آبادکتول یکی از شهرستان‌های حادثه‌خیز است.
وی ادامه داد: این شهرستان هر سال یک یا دو حادثه غیرمترقبه را دارد و این امر می‌طلبد تا نیروهای امدادی شهرستان و مدیران هلال احمر از نیروهای زبده و فرماندهان کارآزموده باشند.
فرماندار علی‌آبادکتول و عضو هئیت مدیره جمعیت هلال احمر استان گلستان با اشاره به بارش شدید روزهای گذشته در دهنه زرین‌گل در این شهرستان تصریح کرد: حضور به موقع نیروهای هلال احمر و عوامل امدادی باعث شد مشکلی را در این واقعه در منطقه نداشته باشیم.
تجری بیان کرد: امروز هلال احمر به آن میزان از توانمندی رسیده که در حوادث جهانی وارد می‌شود و اقدام به امدادرسانی می‌کند که این شرایط باعث می‌شود به اهمیت هلال احمر بیشتر توجه شود.
وی گفت: در سیل‌ها و حوادث گذشته هلال احمر علی‌آباد کتول با حضور سریع خود در منطقه در کنار امدادرسانی سریع باعث دلگرمی و آرامش مردم منطقه می‌شوند.
فرماندار علی‌آبادکتول با اشاره به اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حوزه سوانح جاده‎‌ای، خاطرنشان کرد: در تیرماه امسال متاسفانه آمار سوانح رانندگی در شهرستان علی‌آبادکتول افزایش داشته که نیاز است در این بخش اقدامات مهمی را در دستور کار داشته باشیم.
تجری در پایان گفت: این آمار تصادفات نشان می‌دهد مردم در کنار مسئولان باید نسبت به رعایت قوانین و مقررات اهتمام بیشتری داشته باشند و باید در منطقه نیروهای امدادی زبده‌ای داشته باشیم تا در صورت حادثه، بلافاصله به یاری مجروحان بشتابیم.


١٦:٠٢ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج