دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر حسین احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان،
دکتر حسین احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در پیامی، هفدهم مرداد روز خبرنگار را تبریک گفتند.
در متن پیام ایشان چنین آمده است:
" 17مرداد روز تلالو شهادت خبرنگار شهيد صارمي هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. این بهانه را گرامی می داریم و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح آرزومندیم.
از همراهی همیشگی ، توجه و اهتمام خبرنگاران عزیز در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، چه در روزهای آرامش و چه در هنگام وقوع حوادث و سختی ها در راستای انعکاس خدمات جمعیت هلال احمر استان گلستان تقدیر و تشکر می نماییم.
قطعا ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند همکاری، همیاری و همدلی اصحاب رسانه هستیم. امید داریم همچون گذشته و با باوری مستحکم تر در جهت  تسکین آلام بشری ، و برای ساختن دنیایی در انتظار صلح وآرامش گام بردارید. به امید موفقیت های روزافزون. "

دکتر حسین احمدی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان


٠٨:٠٠ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٧٥٨    /    تعداد نمایش : ٣١خروج