دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت:

پس از ۸ساعت تلاش بی وقفه امدادگران و نجاتگران چهار فرد مفقود شده در آبشار گل بن پیدا شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان،
دکتر حسین احمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: صبح روز یک شنبه خبر مفقودی چهار نفر در ارتفاعات گرگان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال‌احمر اعلام شد.
وی افزود: تیم‌ واکنش سریع جمعیت هلال احمر در قالب یک تیم به منطقه اعزام و به جستجوی مناطق مورد نظر پرداختند.
دکتر احمدی ظهار کرد: در این عملیات یک تیم عملیاتی در قالب ۵ نفر همراه با تجهیزاتی ازجمله یک دستگاه آمبولانس، برای پیدا کردن افراد مفقودشده به منطقه اعزام‌شده‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: پس از ۸ ساعت تلاش بی وقفه امدادگران و نجاتگران افراد مورد نظر در  آبشار گل بن گرگان پیدا شدند.


٢٠:٥٥ - يکشنبه ٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٢٢    /    تعداد نمایش : ١٤خروج