دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در روز جهانی کودک برگزار شد:

روز جهانی کودک و کانون غنچه های هلال جمعیت هلال احمر گلستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان،
همزمان با روز جهانی کودک، کانون غنچه های هلال جمعیت هلال احمر شهرستان ترکمن اقدام به برگزاری جشنی با کودکان و برای کودکان به پاس گرامیداشت این روز نهاد. 
در این جشن کودکان به اجرای سرود پرداختند و با اجرای مسابقه آیات قرآنی لحظاتی خوش و مفرح را در کنار همسالان خود گذراندند.


١٢:٣٥ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٤خروج