يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همپا با تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان:

همپا با سحر: موج امید و ترسیم آینده ای روشن برای کودکان زلزله زده کرمانشاهی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان،
فعالیت های تیم سحر(سازماندهی حمایت های روانی و اجتماعی پس از بلایا) جمعیت هلال احمر گلستان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب کرمانشاه با موجی از امید و شادی و نشاط برای کودکان همراه شد.
کریمی با اعلام این خبر گفت: اعضای تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب با بازی های متنوع، شعر خوانی، نمایش عروسکی و کارگاه نقاشی فضایی مفرح و با نشاط را برای کودکان رقم زدند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان در ادامه افزود: اعضای روانشناس تیم سحر گلستان در روستاها و مدارس کارگاه های مشاوره مهارت های زندگی و تحصیلی ویژه اهالی و کودکان روستاهای سرپل ذهاب عملیاتی ساختند.
وی خاطر نشان کرد: نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در روستاها از نزدیک بر روند اجرای اقدامات نظارت دارد.
ایشان در ادامه افزود: تیم ‌سحر جمعیت هلال احمر گلستان در کنار ارائه خدمات با طراحی بازی های متنوع هدایایی همچون لوازم التحریر و اسباب بازی به کودکان اهدا میکند.


٢٠:٥٥ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٨٧    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج