سه شنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همپا با تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان:

همپا با سحر: موج امید و ترسیم آینده ای روشن برای کودکان زلزله زده کرمانشاهی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان،
فعالیت های تیم سحر(سازماندهی حمایت های روانی و اجتماعی پس از بلایا) جمعیت هلال احمر گلستان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب کرمانشاه با موجی از امید و شادی و نشاط برای کودکان همراه شد.
کریمی با اعلام این خبر گفت: اعضای تیم سحر جمعیت هلال احمر گلستان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب با بازی های متنوع، شعر خوانی، نمایش عروسکی و کارگاه نقاشی فضایی مفرح و با نشاط را برای کودکان رقم زدند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان در ادامه افزود: اعضای روانشناس تیم سحر گلستان در روستاها و مدارس کارگاه های مشاوره مهارت های زندگی و تحصیلی ویژه اهالی و کودکان روستاهای سرپل ذهاب عملیاتی ساختند.
وی خاطر نشان کرد: نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در روستاها از نزدیک بر روند اجرای اقدامات نظارت دارد.
ایشان در ادامه افزود: تیم ‌سحر جمعیت هلال احمر گلستان در کنار ارائه خدمات با طراحی بازی های متنوع هدایایی همچون لوازم التحریر و اسباب بازی به کودکان اهدا میکند.


٢٠:٥٥ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٨٧    /    تعداد نمایش : ٢١خروج