سه شنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

با همت خیرین نخستین محموله کانکس جمعیت هلال احمر گلستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از ارسال نخستین محموله کانکس که با کمک خیران تهیه و خریداری شده بود به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان:
دکتر حسین احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پس از وقوع زلزله در کرمانشاه و احساس نیاز در خصوص کمک های مردمی به هموطنان زلزله‌زده، هلال احمر گلستان نیز با هماهنگی‌های انجام شده کمک‌های مهربان مردمان گلستانی را به منطقه ارسال کرد.
وی ادامه داد: در کنار کمک‌های ارسال شده توسط جمعیت هلال احمر گلستان، خیران این جمعیت نیز برای تامین احتیاجات مردم زلزله‌زده اعلام آمادگی کردند که کانتیرهای کمک خیران به این مناطق در روزهای ابتدایی ارسال شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سپاه نینوا استان گلستان در خصوص بازسازی 9 روستا از روستاهای زلزله زده کرمانشاه متعهد شده است و با تشکیل جلسه ستاد پشتیبانی با ریاست استاندار گلستان، جمعیت هلال احمر گلستان به پشتوانه نگاه مهربانانه خیران، متعهد به تامین تعداد مشخصی کانکس برای روستاهای مورد هدف شد و خوشبختانه امروز دو کانکس پس از ساخت در تهران به مناطق زلزله زده ارسال شد.
وی افزود: این دو کانکس 24 متری می باشد که با کمک خیران جمعیت هلال احمر گلستان ساخته و به مناطق زلزله زده ارسال شده است.


١٠:٥٥ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٠٠    /    تعداد نمایش : ١٦خروج