يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

با همت خیرین نخستین محموله کانکس جمعیت هلال احمر گلستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از ارسال نخستین محموله کانکس که با کمک خیران تهیه و خریداری شده بود به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان:
دکتر حسین احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پس از وقوع زلزله در کرمانشاه و احساس نیاز در خصوص کمک های مردمی به هموطنان زلزله‌زده، هلال احمر گلستان نیز با هماهنگی‌های انجام شده کمک‌های مهربان مردمان گلستانی را به منطقه ارسال کرد.
وی ادامه داد: در کنار کمک‌های ارسال شده توسط جمعیت هلال احمر گلستان، خیران این جمعیت نیز برای تامین احتیاجات مردم زلزله‌زده اعلام آمادگی کردند که کانتیرهای کمک خیران به این مناطق در روزهای ابتدایی ارسال شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سپاه نینوا استان گلستان در خصوص بازسازی 9 روستا از روستاهای زلزله زده کرمانشاه متعهد شده است و با تشکیل جلسه ستاد پشتیبانی با ریاست استاندار گلستان، جمعیت هلال احمر گلستان به پشتوانه نگاه مهربانانه خیران، متعهد به تامین تعداد مشخصی کانکس برای روستاهای مورد هدف شد و خوشبختانه امروز دو کانکس پس از ساخت در تهران به مناطق زلزله زده ارسال شد.
وی افزود: این دو کانکس 24 متری می باشد که با کمک خیران جمعیت هلال احمر گلستان ساخته و به مناطق زلزله زده ارسال شده است.


١٠:٥٥ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج