يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مستقر در کرمانشاه گفت:

شادی و نشاط و امید ارمغان حضور تیم سحر هلال احمر گلستان در روستاهای مناطق زلزله زده کرمانشاه

نماینده و مسؤل هماهنگی تیم های سحر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران در آخرین شب حضور تیم سحر گلستان در شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل اسکان ضمن دیدار صمیمی از عملکرد شایسته تیم سحر گلستان ابراز رضایت و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان:
محمدزاده در این دیدار گفت: شور و اشتیاق جوانان داوطلب عضو تیم سحر گلستان در اجرای برنامه های متنوع و شاد کردن کام کودکان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب قابل تقدیر است.
نماینده و مسؤل هماهنگی تیم های سحر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ادامه افزود: بنده به شخصه شاهد اشتیاق و شور وصف ناپذیر کودکان و نوجوانان بوده ام که با حضور اعضای تیم سحر گلستان برای حتی چند ساعت از غم و اندوه و‌رنج حاصل از زلزله رهاشده و غرق نشاط و امید گشتند.
عباس محمدزاده ضمن اشاره به اتفاق ارزشمند و خاص حضور تیم سحر گلستان در شهرستان سرپل ذهاب و برپایی جشن تولد برای نسترن در چادر اسکان گفت: جشن تولد دختر نوجوان سرپل ذهابی در چادر اسکان بهمراه کیک تولد و کادوهای رنگارنگ برای او لحظه هایی زیبا را رقم زده است که به اذعان او زیباترین شب عمرش بوده است.


١٢:٤٥ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٠١    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج