سه شنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مستقر در کرمانشاه گفت:

شادی و نشاط و امید ارمغان حضور تیم سحر هلال احمر گلستان در روستاهای مناطق زلزله زده کرمانشاه

نماینده و مسؤل هماهنگی تیم های سحر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران در آخرین شب حضور تیم سحر گلستان در شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل اسکان ضمن دیدار صمیمی از عملکرد شایسته تیم سحر گلستان ابراز رضایت و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان:
محمدزاده در این دیدار گفت: شور و اشتیاق جوانان داوطلب عضو تیم سحر گلستان در اجرای برنامه های متنوع و شاد کردن کام کودکان در روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب قابل تقدیر است.
نماینده و مسؤل هماهنگی تیم های سحر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ادامه افزود: بنده به شخصه شاهد اشتیاق و شور وصف ناپذیر کودکان و نوجوانان بوده ام که با حضور اعضای تیم سحر گلستان برای حتی چند ساعت از غم و اندوه و‌رنج حاصل از زلزله رهاشده و غرق نشاط و امید گشتند.
عباس محمدزاده ضمن اشاره به اتفاق ارزشمند و خاص حضور تیم سحر گلستان در شهرستان سرپل ذهاب و برپایی جشن تولد برای نسترن در چادر اسکان گفت: جشن تولد دختر نوجوان سرپل ذهابی در چادر اسکان بهمراه کیک تولد و کادوهای رنگارنگ برای او لحظه هایی زیبا را رقم زده است که به اذعان او زیباترین شب عمرش بوده است.


١٢:٤٥ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٠١    /    تعداد نمایش : ٢١خروج