دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته جهانی هلال احمر:

مرکز بینایی سنجی جمعیت هلال احمر گلستان در شهرستان بندرگز افتتاح شد.
همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ مرکز بینایی سنجی جمعیت هلال احمر گلستان طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان بندرگز ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان و جمعی از مسوولان محلی در بندرگز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان در این مراسم گفت: سازمان مردمی هلال احمر همواره به دنبال تسکین آلام بشری و تعمیق ارتباطات اجتماعی  با هدف افزایش سرمایه اجتماعی برای همنوعان خود می باشد.
وی افزود: بخش زیادی از خدمات جمعیت هلال احمر متاثر از مطالبه و پیگیری مردم است و هرجا مردم در حوزه وظیفه مندی جمعیت هلال احمر درخواستی داشته باشند ما به عنوان خدمتگزاران مردم دریغ نمی کنیم.
دکتر هروی ادامه داد: مرکز بینایی سنجی شهرستان بندرگز که در محل جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز واقع می باشد آماده ارائه خدمات بینایی به عموم مردم می باشد.
در ادامه فرماندار بندرگز در این مراسم گفت : مرکز بینایی سنجی بندرگز در محل جمعیت هلال احمر شهرستان آماده خدمات رسانی می باشد.
حسین احمدی اظهار داشت : مرکز بینایی سنجی بندرگز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال برای ارائه خدمات به شهروندان افتتاح شد.
وی بیان داشت : درمان تنبلی و انحرافات چشمی ، درمان آنومالی های چشمی ، تجویز لنز تماسی و تعیین نمره عینکی کودکان و بزرگسالان در مرکز بینایی سنجی بندرگز انجام می شود.


١٢:٥٥ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٣خروج