يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ:

دکتر هروی: اهدای خون اهدای زندگیست و باید این نعمت خدادادی را با اهدا به نیازمندان به رضای خدا پیوند داد.
پرسنل و داوطلبین جمعیت هلال احمر گلستان همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ با شعار "همه جا برای همه، اهدای خون اهدای زندگی" با حضور در سازمان انتقال خون استان گلستان با اهدای خون به نیازمندان این مایع حیاتی طنین تسکین آلام بشری را به بانگ درآوردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان ضمن قدردانی از همه ی خدمتگزاران اداره کل انتقال خون گلستان گفت: اهدای خون، اهدای زندگیست و باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندان این مایع حیاتی از آن استفاده نمود چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان ها قرار دارد.
دکتر هروی گفت: با نگاه به اصول و اهداف سازمان مردم نهاد هلال احمر انجام امور خیرخواهانه یکی از سرلوحه های کاری سرخ و سفیدپوشان هلال احمر می باشد و اهدای خون نیز یکی از امور انسان دوستانه ای ست که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.
وی بیان داشت: شرکت در برنامه های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره وری و کارایی آنان دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه هایی را در سازمان ها نشان می دهد.


١٣:١٥ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج