دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ:

دوره توان افزایی در محیط های آبی با حضور نجاتگران هلال احمر گلستان در آب بندان قرن آباد گرگان به کار خود پایان داد.
همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و به منظور ارتقای آموزه های امدادی و ایجاد انگیزه و نیز فراگیری فعالیت های گروهی، دوره توان 
افزایی در محیط های آبی با حضور دکتر هروی سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان پس از دو روز در منطقه آب بندان قرن آباد شهرستان گرگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر هروی سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان ضمن بازدید از روند برگزاری دوره و قدردانی از زحمات برگزار کنندگان گفت: باتوجه به موقعیت جغرافیایی استان گلستان و وقوع حوادث طبیعی برگزاری چنین دوره هایی به منظور ارتقای آموزه ها بسیار امری لازم و ضروری می باشد.
وی گفت: باتوجه به کارنامه درخشان جمعیت هلال احمر گلستان در حوادث گذشته باید بیش از پیش توان کاری و عملیاتی خود را تقویت و توسعه نمود که بتوان در زمان بروز بلایا نوازنده طنین دلنشین اصول و اهداف سازمان مردم نهاد خود باشیم.
دکتر هروی افزود: جمعیت هلال احمر گلستان باتوجه به پتانسیل و ظرفیت کاری و عملیاتی خود همواره یاری رسان درماندگان است. یاری رسانانی که از جنس مردم و برای مردمم و جمعیت هلال احمر گلستان براساس شعار کاری خود تسهیلگر این یاری رسانی است.
دکتر هروی گفت: جمعیت هلال احمر گلستان همواره آماده پذیرش و آموزش داوطلبانی است که جان و وقت خود را در ره خدمت رسانی و تسکین آلام همنوعان خود میگذارند می باشد.
وی گفت: این جمعیت با برگزاری دوره های مختلف آموزشی در رده های عمومی و تخصصی و آموزش همگانی به دنبال سرودن سرود هر خانواده ایرانی یک امدادگر می باشد که در زمان حوادث هر ایرانی امدادگر خانواده خود باشد.


١٧:١٥ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج