دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ در جمع خیرین جمعیت هلال احمر گلستان،

مهندس درگاهی: با تشکیل مجمع خیرین در سازمان داوطلبان هلال احمر موانع پیش روی خیرین را برطرف خواهیم ساخت.مهندس حبیب درگاهی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور به همراه مهندس محمودی مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در بندرترکمن با خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر گلستان در فضایی صمیمانه به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
مهندس حبیب درگاهی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور به همراه مهندس محمودی مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در بندرترکمن با خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر گلستان در فضایی صمیمانه به گفتگو نشست.
در آغاز جلسه مهندس محمودی مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر با تبیین اصول کارسازمانی پایه، اساس و خط مشی فعالیت در جمعیت هلال احمر را سیره و سخنان گوهربار نبی اکرم(ص) دانست و گفت: ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم که اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر دراهداف، آرمانها و ارکان آن تعریف شده است.
در ادامه مهندس درگاهی رئیس سازمان داوطلبان کشور از تشکیل مجمع خیرین در این سازمان خبر داد و برطرف کردن موانع پیش روی خیرین را از اهدافی برشمرد که در این مجمع دنبال خواهد شد.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی مطلوب و شایسته از فعالیتهای جمعیت هلال احمر در میان آحاد مختلف جامعه باید صورت پذیرد تاکید کرد: باید بهترین خدمات از سوی سازمان به نیازمندان ارائه گردد طوری که این خدمات باعث به خودکفایی رسیدن نیازمندان شود.
سرپرست سازمان داوطلبان کشور ضمن قدردانی از خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر گلستان بابت اقدامات صورت گرفته توسط آنان درحوزه داوطلبی شهرستانها، جهت تکمیل پروژه خیرساز مرکز جامع پیشگیری،کنترل و درمان سرطان هلال احمر بندرترکمن قول مساعد داده و اعلام همکاری کرد.
در این جلسه دکتر هروی سرپرست جمعیت هلال احمراستان گلستان گفت: جهت پیشبرد اهداف و برنامه ها در قالب شیوه نامه و تفاهم نامه با سازمانها و نهادهای دیگر وارد تعامل خواهیم شد تا با استفاده از ظرفیتهای متقابل و هم افزایی صورت گرفته، کارآمدی و اثربخشی افزایش یابد.
در پایان جلسه مهندس درگاهی و مهندس محمودی با همراهی خیرین جمعیت هلال احمر گلستان از روند پیشرفت ساخت مرکز جامع سرطان هلال احمر گلستان که با مشارکت خیرین در حال ساخت می باشد بازدید نمودند.


١٤:١٥ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج