دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس تجری،

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان از نمایشگاه توانمندی های جمعیت هلال احمر گلستان بازدید کرد.
مهندس تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان از نمایشگاه توانمندی ها و تجهیزات جمعیت هلال احمر گلستان که همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ در پارک شهر گرگان در حال برگزاری می باشد بازدید نموده و عملکرد این نهاد کاملا مردمی را در حوادث و بلایا مثال زدنی ارزیابی نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
مهندس تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و تجهیزات جمعیت هلال احمر گلستان جمعيت هلال احمر را نهادي كاملا مردمی خطاب نمود كه به خوبي وظايف پسنديده خود را اجرايي مي كند.
ایشان گفت: هلال احمر با بهره گيري از تكنولو‍ژي سير صعودي در خدمت رساني به مردم را سپري كرده و كاملا مردمي و حرفه اي عمل می کند و ارائه عملکرد این نهاد مردمی به جهت خدمت رسانی در ساعات اولیه حوادث قابل قدردانی می باشد.
مهندس تجری برگزاری مانورها و دوره های آموزشی عمومی و تخصصی جمعیت هلال احمر گلستان را که کاهش آسیب ها در حوادث در پی دارد مورد تحسین قرار داد و از زحمات پرسنل و داوطلبین جمعیت هلال احمر گلستان قدردانی نمود.


١٢:٢٥ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٧٥    /    تعداد نمایش : ٩٠خروج