سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و به همت مرکز آموزش علمی کاربردی هلال گلستان،

کارگاه آموزشی "توان افزایی دانشجویان در مسیر کسب و کار" در مرکز علمی کاربردی هلال گلستان برگزار شد.
کارگاه آموزشی "توان افزایی دانشجویان در مسیر کسب و کار و کارآفرینی" با تدریس اساتید برتر این حوزه و با حضور دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال گلستان در سالن کنفرانس شهید احمدی روشن این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
کارگاه آموزشی "توان افزایی دانشجویان در مسیر کسب و کار و کارآفرینی" با تدریس اساتید برتر این حوزه و با حضور ریاست و دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال گلستان با هدف ارتقای سطح دانش دانشجویان و ارائه راهکارها و بحث و چالش در مورد ایده ها و ترغیب دانشجویان برای ورود به عرصه کسب وکار و کارآفرینی در سالن کنفرانس شهید احمدی روشن مرکز آموزش علمی کاربردی هلال گلستان برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی مواردی از قبیل جست و جوي فرصت هاي كسب و كار و كارآفريني، ارائه مدل و الگوي كارآفرين موفق، ويژگي ها و انواع كارآفريني، ايده يابي، بوم مدل كسب و كار و ... به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.


١٢:٤٥ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٧٧    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج