يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شهرستان بندرگز گفت:

فرماندار شهرستان بندرگز: جمعیت هلال احمر با فعالیت در حوزه های مختلف نقش مهمی در کاهش آلام افراد جامعه دارد.
حسین احمدی فرماندار شهرستان بندر گز در حاشیه بازدید از پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان در غرب استان و نیز در نشست صمیمی با داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز گفت: جمعیت هلال احمر با فعالیت در حوزه های مختلف نقش مهمی در کاهش آلام افراد جامعه دارد و باید اینگونه خدمات روز به روز بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
حسین احمدی فرماندار شهرستان بندر گز در نشست صمیمی با داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز افزود : انجام کارهای امدادی همراه با فعالیت های فرهنگی بسیار تعیین کننده و موثر است.
وی بیان داشت: نجات یک فرد و کمک به دیگران و حتی انجام امور عام المنفعه توسط جمعیت هلال احمر نتایج زیادی برای مردم به همراه داشته است و باید این کارها ادامه یابد.
این مقام مسوول اظهار داشت: اعضای جمعیت هلال احمر وظیفه سنگینی را بر عهده دارند و با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه خود در این مجموعه می کوشند.
احمدی بیان کرد: خدمات رسانی به مردمی که به واسطه بلایای طبیعی آسیب دیده اند با مشارکت عمومی یک امر خداپسندانه و ارزشی است.
فرماندار بندرگز اظهار داشت: یکی از ویژگی های بارز اعضای هلال احمر عشق، ایثار و فداکاری آنها در هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی است.
وی با اشاره به اینکه اعتماد مردم به هلال احمر بزرگترین سرمایه این سازمان است، گفت: اعضای جمعیت هلال احمر باید تلاش کنند تا روز به روز سرمایه اجتماعی خود که اعتماد مردم است را بیشتر کنند.
در پایان احمدی از خدمات امدادگران و نیروهای جمعیت هلال احمر گلستان قدردانی کرد.٢٢:٢٥ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٠٩٥    /    تعداد نمایش : ٦١خروج