يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و جمعیت هلال احمر گلستان:

میهمانی لاله ها همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، دکتر محمدعلی هروی سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت گلستان و همراهی معاونین،روسای شعب،پرسنل، نجاتگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان با حضور در مراسم متمرکز گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر در آستان امامزده عبدالله شهرستان گرگان با قرائت فاتحه و عطر افشانی به مقام شامخ آن عزیزان ادای احترام کردند و بار دیگر با آرمان های والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمدعلی هروی سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت گلستان و همراهی معاونین،روسای شعب،پرسنل، نجاتگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان با حضور در مراسم متمرکز گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر در آستان امامزده عبدالله شهرستان گرگان با قرائت فاتحه و عطر افشانی به مقام شامخ آن عزیزان ادای احترام کردند و بار دیگر با آرمان های والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
مراسم میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی مزار مطهر شهدا تجدید میثاقی است با اسوه‌های مقاومت، آنان که نامشان در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌درخشد و همواره یاد و خاطره‌شان در اذهان زنده خواهد ماند.
آن اسطوره‌های والامقامی که آوازه ایمان و صلابتشان بر فراز قله رفیع ایثار و جانفشانی می‌درخشد و پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران به پاس دلاوری‌های آنان، استوار به اهتزاز درآمده است. بندگان شایسته‌ای که امنیت، استقلال و سربلندی میهن اسلامی‌مان را با خون مطهرشان رقم زدند.
ازاین‌ رو ضمن گرامیداشت مقام والای آن رهروان راه حقیقت، پاسداری و صیانت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و شهدا و ایثارگران وظیفه خطیر ماست و با آیین عطرافشانی مزار مطهر شهدا، یاد و خاطره آن راست‌ قامتان پایداری و مقاومت را گرامی می‌داریم و به ساحت ایثار و صبوری خانواده معزز شهدا و ایثارگران ادای احترام می‌نماییم.١٨:٢٠ - پنج شنبه ٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٠٩٦    /    تعداد نمایش : ٦٣خروج