سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

جوانان داوطلب هلال احمر گلستان با حضور در کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد، تمرین ترسیم زندگی سالم نمودند.
معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با هدف کمک به ایجاد و توسعه نشاط اجتماعی به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه با مشارکت جوانان داوطلب و جامعه محلی با هدف آموزش مهارت های زندگی و سبک زندگی سالم در حوزه پیشگیری از اعتیاد اقدام به برگزاری دو دوره کارگاه آموزشی ویژه اعضای داوطلب جوانان در دو گروه خواهران و برادران نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
براساس بند 1 تفاهم نامه سال 96 با ستاد مبارزه با مواد مخدر و همچنین برنامه های راهبردی ارائه خدمات پیشگیری از سوء مصرف مواد در محله ها با هدف کمک به ایجاد و توسعه نشاط اجتماعی به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه با مشارکت جوانان داوطلب و جامعه محلی با هدف آموزش مهارت های زندگی ، سبک زندگی سالم در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد در استان گلستان در راستای مفاد سند جامع پیشگیری از اعتیاد،  معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان اقدام به برگزاری دو دوره کارگاه آموزشی ویژه اعضای داوطلب جوانان در دو گروه خواهران و برادران و به مدت سی و دو ساعت دوره آموزشی نمود.
لازم به ذکر است کارگاه پیشگیری از اعتیاد یک برنامه آموزشی فشرده است که با هدف انتقال دانش و کسب مهارت در موضوع پیشگیری اولیه به صورت نظری و عملی در سطح مقدماتی با مشارکت جوانان داوطلب عضو جمعیت هلال احمر استان گلستان در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد برگزار می شود . ١٣:٣٥ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨١٧٣    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج