سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر جمعیت هلال احمر از دوم تا چهارم مردادماه سال جاري در استان چهار محال بختياري برگزار مي شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛
چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر و نشست روابط عمومي هاي جمعيت هلال احمر سراسر كشور با مشاركت و میزبانی استان چهار محال بختياري برگزار مي شود.
بنا بر این گزارش، تاكيد بر اهميت و توانمندي روابط عمومي در استانها، گسترش و ترویج فعالیت هایی با محوریت اهداف جمعیت هلال احمر، بهره برداری و الگوبرداری استان ها و سازمان های تابعه از فعالیت های بدیع و نوآورانه استان های برتر و ايجاد انگيزه و ترغيب در كارشناسان و فعالان عرصه روابط عمومي از اهداف برگزاری جشنواره عنوان شده است.
لازم به ذکر است این جشنواره در 4 بخش تبلیغات و انتشارات، ارتباطات الکترونيک و ارتباطات رسانه اي و در سه سطح سازمان ها و معاونت ها، استان های برخوردار و استان های متوسط و کم برخوردار برگزار و در حاشیه آن نمایشگاه عکس های برگزیده جشنواره نیز برپا می شود.


١٤:٠٠ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٠خروج