سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

کارگاه آموزشی طرح ملی پیمان با حضور اعضای جوان جمعیت هلال احمر گلستان در هتل سحاب مشهد مقدس برگزار شد.

طرح ملی پیمان با هدف توانمندسازی وحمایت از یک هزار سرگروه جوانان عضو جمعیت هلال احمر در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و پیشگیری اولیه از مواد مخدر با حضور ۲۲ نفر از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر گلستان و نیز  125 نفر از اعضا جوانان استان های خراسان رضوی،شمالی،جنوبی در هتل سحاب مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گلستان،
طبسی با اعلام این خبر گفت:طرح ملی پیمان با هدف توانمندسازی وحمایت از یک هزار سرگروه جوانان عضو جمعیت هلال احمر در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و پیشگیری اولیه از مواد مخدر در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حال اجرا است.
سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به اینکه با برنامه بلند مدت می توان از آسیب های اجتماعی جلوگیری نمود، افزود: ظرفیت های ارزنده جمعیت هلال احمر ورود به مباحث مرتبط با پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد به عنوان یک موضوع عمومی و مبتلا به در جامعه را موجب گردانیده است که با عنوان کارگاه های آموزشی طرح ملی پیمان در سازمان جوانان پایه ریزی شده است.
وی در پایان افزود : طرح ملی پیمان از سال 95 آغاز به کار کرد و تعداد یکهزار سرگروه در سطح کشور آموزش دیدند که هرکدام نیز به افراد زیرمجموعه خود مفاهیم لازم را منتقل خواهند کرد.


١٢:٣٥ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٣٩١    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج