سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست معاونت جوانان در نشست هم اندیشی مسولین امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

سرپرست معاونت جوانان هلال احمر گلستان: تشکیل شبکه داوطلبی هوشمند راهبردی نو در حوزه جذب و نگهداشت و مشارکت فعالانه اعضا در فعالیت های جمعیت هلال احمر می باشد.نشست هم اندیشی کارشناسان ستادی و مسولین امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با هدف هم افزایی و تحلیل و بررسی فعالیت ها و برنامه ها برگزار شد. طبسی در این نشست گفت: تشکیل شبکه داوطلبی هوشمند یک راهبرد جدید و نو در حوزه جذب و نگهداشت اعضا و مشارکت فعالانه اعضا 
در فعالیت ها و برنامه هایی است که در بستر کار تشکیلاتی کانونی انجام می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ 
طبسی در این نشست گفت: موضوع جذب و نگهداشت اعضای جوان و داوطلب به یکی از دغدغه های اساسی و محوری مجموعه جمعیت هلال احمر است که سازمان جوانان به عنوان درگاه ورودی مجموعه برنامه های محوری را درپیش گرفته است.
سرپرست معاونت امور جوانان گلستان تصریح کرد: تشکیل شبکه داوطلبی هوشمند یک راهبرد جدید و نو در حوزه جذب و نگهداشت اعضا و مشارکت فعالانه اعضا در فعالیت ها و برنامه هایی است که در بستر کار تشکیلاتی کانونی انجام می پذیرد.
وی در ادامه افزود: بهره مندی از دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون های دانشجویی و جوانان به عنوان بازوان قدرتمند و مستعد در حوزه تصمیم سازی و مشارکت در فعالیت ها باید مورد عنایت و اهتمام ویژه قرار گیرد.
طبسی ضمن اشاره به لزوم تقویت کیفیت کار تشکیلاتی در کانون های حوزه جوانان استان خاطرنشان کرد: در ادامه مسیر پیشرو باید برنامه ریزی و تدوین فعالیت ها در بستر کانون ها با بهره مندی از ظرفیت ارزنده دبیران و اعضای فعال کانون ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.١٣:٣٥ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج