دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعیت هلال احمر شهرستان آزادشهر خبر داد:

عملیات امدادرسانی به مصدوم آسیب دیده بر اثر سقوط از ارتفاع در منطقه گردشگری شیرآباد با موفقیت به پایان رسید.

 

 

 

 

سرپرست جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر شهرستان آزادشهر خبر داد: عملیات امدادرسانی به مصدوم آسیب دیده در اثر سقوط از ارتفاع در منطقه گردشگری حوالی آبشار شیرآباد شهر خان ببین با موفقیت به پایان رسید که پس از دسترسی و تثبیت وضعیت مصدوم و انجام اقدامات لازم؛مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافت.

به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان آزادشهر؛
داود خاتمی با اعلام این خبر گفت: عملیات امدادرسانی به مصدوم آسیب دیده در اثر سقوط از ارتفاع در منطقه گردشگری حوالی آبشار شیرآباد شهر خان ببین با موفقیت به پایان رسید. پس از دسترسی و تثبیت وضعیت مصدوم و انجام اقدامات لازم؛مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافت.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان آزادشهر ادامه داد: در پی تماس با اورژانس آزادشهر و آگاهی از صحت مصدومیت یک جوان 18 ساله در ساعت 16:44 مورخ 16 شهریور ماه، حسب نیاز به پشتیبانی عملیاتی؛ یک تیم امدادونجات به منطقه گردشگری شیرآباد واقع در شهر خان ببین اعزام گردید.
خاتمی افزود: مصدوم از ناحیه سر و ستون فقرات دچار آسیب شده بود 
که پس از دسترسی و تثبیت وضعیت مصدوم و انجام اقدامات لازم، مصدوم پس از انتقال به منطقه امن، توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی اعزام گردید.


٠٨:٥٤ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٢٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج