يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

امور بانوان جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

همایش تجلیل از بانوان و جوانان برگزیده استان برگزار شد.

 

 

 

 

مشاور امور بانوان جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته دولت همایش تجلیل از بانوان جوانان برگزیده استان برگزارشد که در این همایش از سه تن از بانوان فعال جمعیت هلال احمر گلستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
مشاور امور بانوان جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته دولت همایش تجلیل از بانوان جوانان برگزیده استان برگزارشد که در این همایش از سه تن از بانوان داوطلب فعال جمعیت هلال احمر گلستان تقدیر شد.
کیقبادی بیان نمود: این همایش به همت حوزه مشاور جوان استانداری،مشاورين امور بانوان جمعيت هلال احمر،سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل ورزش و جوانان دستگاههاي منتخب عضو ستاد برگزاركننده همایش تجلیل از بانوان و جوانان برگزیده استان برگزار گردید.
وی با اعلام شعار این همایش که با عنوان دولت،جوان گرایی،امید به آینده و افتخار به گذشته برگزار گردید ابراز کرد در این همایش از بانوان فعال جمعیت هلال احمر گلستان خانمها شکری، ارازنیاز و اونق تجلیل شد.


٠٩:٠٧ - يکشنبه ١١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٠خروج