يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی جشن بزرگ شوق رویش ويژه اعضاي جوانان جمعيت هلال احمر استان گلستان به همت معاونت جوانان استان و میزبانی شهرستان بندرترکمن

 

 

همزمان با ایام تابستان در راستاي غنی سازی اوقات فراغت جوانان ،جشن شوق رویش با حضور مدیرعامل جمعيت استان اعضای شورای معاونين و مدیران جمعيت استان و شركت مسئولين شهرستاني در اسكله شهرستان تركمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ طبسی با اعلام این خبر گفت: جشن شوق رویش باهدف تجلیل از برترین های مرحله استانی مسابقات فرهنگی - امدادی رفاقت مهر انجام شد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: همزمان با این جشن و در اختتامیه مرحله استانی مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر گلستان رتبه هاي اول تا سوم در ۳گروه صلح،دوستی و مهرورز و همچنین اول تا سوم تیمی با اهداي لوح و هدايا مورد تجلیل قرار گرفتند.
وی در ادامه افزود: در حاشیه این جشن نمايشگاه تابلو نقاشی برگزار شد و اعضای فعال قوم ترکمن با برپايي آلاچيق وپخت شیرینی های سنتی محصولات خویش را عرضه نمودند.همچنین برای اعضا شرایط گشت زني با قایق  در اسکله ترکمن فراهم شد.
طبسی در پایان گفت: در این جشن یکروزه تلاش شده است یک روز اردویی سرشار از نشاط و پويايي برای اعضای جوان سراسر استان فراهم شود.
لازم بذكر است از ديگر برنامه هاي اين جشن مي توان به تجليل از فعالين ومنتخبين طرح ايمني و سلامت نوروزي ٩٧ اشاره كرد.


١٠:١٢ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٨خروج