يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت خیّر و داوطلب جمعیت هلال احمر گلستان، در 5 استان کشور بانک امانات پزشکی راه اندازی می شود.

 

 

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان  در خصوص تجهیز و راه اندازی صندوق امانات پزشکی گفت: به دست و تلاش داوطلب و خیّر گنبدی در 5 استان کشور صندوق امانات پزشکی با تجهیزات مورد نیاز بیماران نیازمند راه اندازی می شود.

 به گزارش روابط عمومی جعیت هلال احمر گلستان؛

دکتر محمد علی هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان در مراسمی که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس و سایر مسئولین شهرستانی برگزار گردید و در حاشیه نشست خبری اهداء مراکز صندوق امانات پزشکی ضمن تسلیت دهه اول محرم به مردم شریف استان گلستان، گفت: در اکثر استانها با فقدان صندوق امانات پزشکی مواجه هستیم.

وی گفت: در استان گلستان اولین مرکز صندوق امانات پزشکی در سال 1394 و در شهرستان گنبد افتتاح و راه اندازی شد و بالتبع آن در سایر شهرستان های استان راه اندازی گردید و امروز به دست و تلاش آقای محمد شهرکی در 5 استان و 6 نقطه از کشور صندوق امانت پزشکی هبه گردید و این نشان از حسن اعتماد ایشان به جمعیت هلال احمر دارد و با توجه به به نیاز نیازمندان امیدواریم در استاهای دیگر هم اتفاق بیافتد.

دکتر هروی در ادامه افزود با توجه به اینکه بیماران و سالمندان نمی توانند مدتی طولانی در بیمارستان بستری باشند؛ قطعاً پس از ترخیص از بیمارستان؛ می توانند از این تجهیزات پزشکی در منزل استفاده نمایند، مانند تجهیزات و دستگاه های مربوط به بیماری زردی در اطفال که از صدمات مغزی جلوگیری می کند و یا ویلچر، عصا، تشک موّاج و...که برای نیازمندان که امکان تهیه آن وجود ندارد این خیّر عزیز تدارک دیدند.

 

 ١٣:٣٩ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٦٠خروج